Африканська чума свиней інтенсивно поширюється в регіонах країни

svinkaВ Україні і досі гостро стоїть проблема поширення африканської чуми свиней (АЧС). Протягом жовтня вірус АЧС зареєстрований та діагностично підтверджений в 6 областях: Харківській, Миколаївській, Полтавській, Київській, Одеській та Хмельницькій (всього в 17 адміністративно-територіальних районах). Причому спалахи АЧС фіксуються як в господарствах, так і в приватному секторі населення. Станом на 25 жовтня 2016 року по АЧС залишилося 26 неблагополучних пунктів.

На території Скадовського району ветеринарні лікарі проводять щоденний клінічний огляд свиногосподарств усіх форм власності. Про це повідомляє в.о. начальника Держпродспоживслужби в Скадовському районі Ірина Єрмак:

– Ветеринарна служба закликає власників свиней у районі поставитися до проблеми африканської чуми свиней з відповідальністю. У випадках захворювання або загибелі свиней необхідно звертатися до дільничного ветеринарного лікаря або до спеціалістів ветеринарної медицини Скадовської ветеринарної лікарні. Адже африканська чума свиней – це інфекційне вірусне захворювання, яке супроводжується 100% смертністю свинопоголів’я. Хворіють усі групи свиней, від поросят до дорослих, усіх порід, включаючи диких кабанів. Вакцини для профілактики цієї хвороби не існує, лікування відсутнє, і його спроби заборонені. Тому, ще раз наголошую: повідомляйте про кожен випадок захворювання та/або загибелі свиней!!! – зауважила Ірина Олександрівна.

З повідомленням можна звернутися за адресою Скадовської ветеринарної лікарні: м.Скадовськ, вул.Вячеслава Чорно-вола,55. Також працює щоденна та цілодобова «гаряча лінія» за номерами: 5-25-81, 5-28-74, (099) 352-28-17 та (099) 734-83-02.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення