«Агро-спорт» знову перший

Спортивна Скадовщина16-17 листопада в Херсоні відбулися змагання Відкритого турніру з волейболу серед чоловічих команд пам’яті В.Ф. Заботіна. Їх учасниками стали п’ять кращих команд південного регіону України, три з яких беруть участь у Чемпіонаті І аматорської ліги України з волейболу, серед них і наші земляки – команда «Агро-спорт» с.Антонівка (тренер – Віктор Володимирович Дудченко).

Першого дня доля жеребу звела антонівців з командами «Богатир» м.Кривий Ріг та «Освіта» м.Миколаїв. Продемонструвавши змістовну комбінаційну гру, гравці «Агро-спорту» вкрай заплутали гравців команд-суперників та впевнено здобули дві перемоги з однаковим рахунком 3:0.

Наступного дня на «Агро-спорт» чекали змагання з командами «КЕП» м.Херсон та «Зоря» м.Миколаїв. І знову волейболісти з Антонівки диктували свій хід гри, вдало комбінували та майстерно захищалися. І, як результат, дві впевнені перемоги з однаковим рахунком – 3:0.

Отже, за підсумком двох ігрових днів, «Агро-спорт» здобув чотири впевнені перемоги і Кубок В.Ф. Заботіна помандрував до с.Антонівка. Другою стала «Освіта» м.Миколаїв, третіми – «КЕП» м.Херсон.

З хорошим настроєм переможці вирушили на 1-й тур чемпіонату України, який проходить 21-24 листопада.

Вл. інф. 

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення