Активісти висловили занепокоєння

Скадовський майдан щонеділі збирає до сотні учасників. Він став своєрідним політичним барометром, який чутливо реагує на всі політичні події в Україні. Його учасники не залишають без уваги і питання місцевого значення. Здається, кожен свідомий громадянин у наш час просто не може жити без Майдану, без місця, де можна висловити свою громадянську позицію.

Майдан-2_сайт6 липня збори майданівців проходили бурхливо та емоційно. Без оптимізму було проаналізовано останні події у державі – в столиці лунають голоси за згортання Майдану, прийняті закони не задовольняють прагнення українського народу до розвитку демократії. Загалом, складається враження, що стара влада оговтується і поступово від- войовує втрачені позиції. На думку майданівців, не виконується жодна вимога, за яку полягла Небесна сотня. Здавалося б, зовсім проста річ: давно звучала вимога зменшити кількість народних депутатів у Верховній Раді з 450 до 300 чоловік і позбавити всіх недоторканості… Однак ні – дивним чином ця Рада продовжує діяти у старому форматі.

Обурення скадовських майданівців було адресовано і керівництву Збройними силами України. Скільки вже говорено про те, що наші воїни потребують максимальної уваги, стабільного матеріального і грошового забезпечення, та «віз і нині там»… Мільярдні кошти, зібрані простими українцями, на думку ораторів, «крутяться» у бізнесі банкірів та високих армійських чиновників. Ось так цинічно і безсовісно веде себе у годину тяжкого випробування частина можновладців, і нова влада дивиться на це поблажливо. У якому свідомому українському серці ці факти не викличуть болю за майбутнє – наше і наших дітей? Незадоволення скадовчан викликав і список присяжних Скадовського районного суду, в якому немає жодного представника демократичних сил.

Учасники зібрання вшанували пам’ять нашого земляка-героя Віталія Бєлікова і передали його матері зібрані скадовчанам та гостями міста кошти у сумі 16 тис. 307 грн. Самооборонівці ж зібрали 8 тис. грн для придбання бронежилетів для наших солдат. Усі одностайно проголосували за те, щоб увіковічнити його іменем одну з вулиць нашого міста. Було вирішено й надалі продовжувати збір коштів на потреби наших військових. Усіх присутніх було поінформовано про те, що рада Майдану розглянула 35 звернень громадян міста і району і в більшості випадків усі вони отримали допомогу.

Юрій Бондарєв.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення