Андрій Уманський – кращий читач області!

Кращий читач_сайтУчень Скадовської загальноосвітньої школи №3 Андрій Уманський став переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України 2016» серед семикласників. Даний етап проходив 21 квітня на базі обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки і зібрав 30 учасників з усіх районів області.

Журі конкурсу на всіх його етапах враховувало начитаність та ерудованість конкурсантів, оцінювало відгуки та презентації улюблених книг – творів сучасної української прози для дітей.

Блискучою перемогою Андрій Уманський завдячує не лише своїй любові до читання, а й тісній співпраці з педагогами та бібліотекарями, які допомагають йому орієнтуватись у безкрайому морі української та світової дитячої літератури. Тож подяку від організаторів за плідну роботу з читачами та сертифікат на отримання нових книг отримав і педагогічний колектив Скадовської загальноосвітньої школи №3. Також дипломанткою обласного етапу конкурсу стала учениця цієї школи Люба Хандусь, яка змагалася серед учасників шостих класів і показала дуже гарний результат.

У середині травня Андрій Уман-ський представлятиме Херсон-щину на заключному етапі – фестивалі дитячого читання «Книгоманія» у Львові. Бажаємо нашому юному землякові успіхів, нових перемог і найтепліших вражень від подорожі!

Вл. інф.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення