Чи відродиться традиція столітньої давнини?

Нещодавно на офіційному сайті Скадовської міської ради було анонсовано проведення новорічного балу під патронатом міського голови Олександра Яковлєва. А 3 листопада відбулось і перше засідання робочої групи з підготовки заходу. Організовувати бал у Скадовську взялися працівники сфери культури, підприємництва та місцевої влади на чолі з мером міста.

robocha-grupa-bal– Подібний бал, – каже Олександр Яковлєв, – востаннє відбувся у нашому місті більше ста років тому у родині Скадовських. Він носив благодійний характер, а зібрані під час проведення кошти адресувалися хворим дітям та вихованцям незаможних родин. Думаю, прийшов час повернути цю хорошу традицію.

Ідея цікава ще й тим, що благодійний бал задуманий з тією метою, щоб відродити світські звичаї і навіть аристократичний дух у нашому місті. А тому на бал запрошуються всі бажаючі, але за умови, що зуміють танцювати під музику камерного оркестру, який, до речі, планується запросити з Херсона. На новорічному балу звучатимуть пристрасні мазурки, бурхливі польки, замріяні полонези та стрімкі вальси. Правом участі у цьому заході буде не лише наявність квитка за 250 гривень з однієї особи, а й відповідний дрес-код: бальна сукня – для дам та урочистий костюм з «метеликом» – для чоловіків.

Мабуть, багато хто з нас подумає: чи до балів нам тепер, у цей скрутний час? Але не забуваймо очевидне. Аристократи – це не бізнесмени з великими доходами і не чиновники на високих посадах. Аристократи є кращими представниками суспільства, носіями високого морального духу, ініціаторами багатьох творчих починань і перетворень у суспільстві з багатьох напрямків: наука і культура, мистецтво, спорт тощо. Відроджувати в суспільстві аристократичний дух – це бажання стати кращими, це природне рівняння на видатних особистостей українського народу.

У підготовці до балу беруть участь Лариса та Володимир Шаронови, відомі не лише у нашому місті фахівці бальних танців. Вони запропонували давати уроки класичних танців усім бажаючим, причому безкоштовно (щовівторка та щочетверга, о 18.00, з 1 листопада до 22 грудня у районному будинку культури). Крім того, у програмі новорічного балу планується провести багато цікавих заходів, конкурсів і розваг.

Юрій Бондарєв.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення