Чого чекають скадовчани від Нового 2014 року?!

12603_1Ось і завершився 2013-й! Кожен з нас так чи інакше підбиває підсумки: наскільки успішними були ці 12 місяців, що вдалося зробити з наміченого, а які мрії і бажання перейдуть у рік наступний… У ці святкові дні кореспондент «Чорноморця» вирішив поцікавитися у наших жителів, чого вони найбільше чекають від нового року?!

Тетяна Павлівна та Емілія Іванівна: «Для нас свято тоді, коли уся родина разом, поряд наші любі онуки, діти, коли прикрашена ялин-ка, на столі традиційні новорічні страви, відчуваєш аромат апельсинів та мандаринів. Від нового року чекаємо миру і злагоди у кожній родині та оселі, спокою і благополуччя у державі. А ще мріємо, щоб наші діти, які сьогодні далеко від рідного дому, мали можливість частіше відвідувати нас. Адже ми за ними дуже сумуємо!».
Наталія: «Новий рік – це перш за все ялинка, святкове застілля та найрідніші і найближчі люди поряд. Під Новий рік хочеться, щоб здійснилися усі мрії, щоб усі рідні були здоровими та щасливими. А рідному місту бажаємо розвиватися, щоб відроджувалися та створювалися нові підприємства. Щоб і в молоді, і в старших людей була робота і гідна заробітна плата, щоб місто стало ще красивішим та привабливішим».
Андрій: «Новий рік – це завжди позитивні емоції та піднесений настрій, особливо, коли бачу красуню-ялинку у центрі міста. Від 2014 року чекаю чогось нового, доброго та світлого, здійснення бажань, достатку у родині, а найголовніше – міцного здоров’я».
Наталія: «Асоціації зі святом, напевно, як і у всіх – ялинка, подарунки, мандарини, смачні страви, велика родина за столом. Від нового року чекаємо тільки добра. А ще мріємо, щоб у нашому рідному селі Приморському встановили більше дитячих майданчиків та гойдалок, щоб було де з дітками погуляти. Також чекаємо зниження цін та підвищення заробітної плати».
Ірина: «Від 2014 року чекаємо щастя і злагоди, щоб позаду залишилися усі негаразди, а довкола було лише все хороше. Щоб сім’я була здорова і завжди радісна, щоб працювалося легко і з натхненням, щоб зростала заробітна плата. Просто хочеться якогось маленького дива!».
Марина: «У 2014 році чекаємо на поповнення у родині, тому хочеться стабільності і впевненості у завтрашньому дні, щасливого майбутнього для наших діток!».
Запитувала Олександра Воротинцева.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення