Давайте повіримо у дива

балалйка_сайт«Мелодії музики ведуть нас до краю вічності – і ми усвідомлюємо безмежність і піднесеність вічності за кілька хвилин». Так висловився про музику Вільям Шекспір, і годі шукати кращого афоризму про неї.

Для нас же, звичайних слухачів, музика відкриває новий світ почуттів, вона дарує нашим душам крила, на яких ми здійснюємо політ уяви над буденним та одноманітним життям. А поринути у цей чарівний світ завжди допоможуть вихованці Скадовської школи мистецтв. Ось і минулої суботи вони запросили на концерт усіх шанувальників музичного мистецтва. Але це був незвичайний концерт – його метою не вперше стала благодійна акція по збору коштів на потреби захисників українського народу на Сході України.

Розпочинаючи цю культурну подію, заступник директора з навчально-виховної роботи Галина Яремкевич простими словами зуміла надихнути слухачів патріотичним настроєм. Та й репертуар юних виконавців складався здебільшого з українських музичних творів.

дует_сайтПеред початком концерту завідувач відділом народних інструментів Ірина Щеренко попросила присутніх не бути надто вимогливими до юних талантів, адже багато хто з них вперше виступає перед слухачами.  Й ось музиканти змінюють один одного на сцені. Звучать мелодії, зворушують серця батьків і гостей закладу, вкотре утверджують давно відому істину: музика додає нашому життю нових забарвлень і почуттів. Її можна назвати втіленням всього прекрасного і всього піднесеного. зал_сайтОсобливо зворушливим був виступ на домрі Ірини Прокопової з села Новомиколаївка, батько якої у цей час боронить територіальну цілісність України в східному регіоні.

Вихованці школи вже втретє дають благодійний концерт, і завдяки їх виступам зібрано тисячі гривень для справи захисту нашої країни. Взагалі ж, у нашому районі колектив педагогів та вихованців школи мистецтв є одним із найактивніших у підтримці українських військових, які перебувають у зоні АТО. Без перебільшення, вони подають великий приклад усім нам, як не на словах, а на ділі любити свою Вітчизну. І як же не повірити у диво, що мистецтво має чудодійну силу пробуджувати у людських серцях найкращі почуття?!

Ігор КРАВЧЕНКО.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення