День міста Скадовська – 120 річниця

скадовськ_сайтНаближається День народження нашого міста. Святкування обіцяє бути веселим, а різноманітні заходи піднімуть настрій та зацікавлять кожного.
26 вересня, о 14.00, в залі засідань міської ради вітатимуть активістів міської громади, визначних гостей міста, переможців місячника з благоустрою. По завершенню заходу, о 16.00, на центральній міській площі відбудеться загальноміське «Караоке у Скадовську».

27 вересня, о 09.00, відбудуться панахида на честь засновника міста С.Б.Скадовського та його родини, покладання квітів на могилу родини Скадовських на старому міському кладовищі, покладання квітів до пам’ятника С.Б. Скадовському. О 10.00 зі Скадовської гімназії стартуватиме велопробіг вулицями міста та конкурс малюнків на асфальті біля пам’ятника засновнику міста. Працюватиме виставка малюнків до Дня народ-ження міста у районному будинку культури.

О 15.30 колона трудових колективів рушить на міський стадіон «Колос». Її очолять учасники параду дитячих візочків та спортсмени, котрі брали участь у велопробігу. Творчу програму відкриє поздоровлення міського голови О.В.Гавриша, концерт художніх колективів району та гостей з області, зірок української естради. Традиційні пригощання від міського голови та ПП «Знахаренко» чекатимуть на міському ярмарку.

До Дня міста пройде ряд спортивних змагань. Відбудеться відкриття першості з боксу ФСТ «Спартак», святковий турнір із шахів, змагання з кульової стрільби, кінного спорту, показові виступи клубу любителів коней «Терсан», відкриття першості міста з вільної боротьби, змагання з волейболу і гандболу, відкрита першість з футболу за Кубок С.Б.Скадовського, дитячий турнір з футболу, змагання важкоатлетів,  змагання зі спортивної ходьби та легкоатлетичний крос.

Цікавий та насичений час буде сповнений сюрпризами і подарунками, тож усім нам доброго святкування Дня народження Скадовська!

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення