До Скадовська мають їхати за здоров’ям і життям!

Семінар 2_сайт10 березня у Скадовську, на базі міні-готелю «Весняний», відбулася прес-конференція для представників обласних та місцевих ЗМІ. Цим заходом фактично розпочався триденний семінар-тренінг «Туристичний актив скадовського курорту», який пройшов у рамках підготовки нашого краю до оздоровчого сезону – 2017 і був організований Скадовською районною державною адмі-ністрацією.

У прес-конференції взяли участь досить солідні учасники, які представляють цю сферу, а саме: народний депутат України, голова підкомітету з питань туризму, курортів та рекреаційної діяльності, член правління Асоціації індустрії гостинності України Анна Романова, екс-міністр туризму і курортів Криму, голова Асоціації індустрії гостинності України Олександр Лієв, заступник начальника департаменту інвестиційної діяльності та туризму Херсонської облдержадміністрації Тетяна Волинець, а також керівники органів місцевої влади – голова районної державної адміністраціїї Віктор Турик, міський голова Олександр Яковлєв, заступник голови райдержадміністрації Сергій Павленко та інші.

Мета тренінгу – розробити дієву програму розвитку туристичної сфери Скадовського району та сформувати активне об’єднання представників бізнесу і влади для повноцінного розвитку туризму у нашому регіоні.

З кожним роком кількість відпочивальників у нашому місті і районі зростає, більшість приїжджих – це жителі інших областей України, Білорусі та країн близького зарубіжжя. Але нині оздоровчий сезон триває всього три місяці, два з яких – липень і серпень – найбільш завантажені. Як зробити Скадовськ привабливим для туристів протягом всього року і змусити відпо-чивальників повертатися сюди знову і знову?
Власне про це говорив Олександр Лієв: «З точки зору маркетингу Скадовськ має велику перспективу розвитку як лікувальний курорт. За цими властивостями конкурентами Скадовська є фармацевтичні компанії, а не курорти Туреччини чи якоїсь іншої країни. Величезна перевага вашого міста у тому, що саме воно, серед небагатьох курортів України, може забезпечити потребу людини у збереженні молодості та здоров’я. Медичний туризм – це найбільш сталий вид туризму, бо для багатьох це не відпочинок, а здоров’я, а то й життя. Скадовськ має стати місцем, куди будуть приїжджати за життям!… Важливо розуміти, що реалізувати цей проект можливо лише завдяки сформованому туристичному активу – десяткам, сотням, тисячам людей, які повірять у цю мрію».

Семінар 1_сайтПродовжуючи тему, Анна Романова наголосила, що, незважаючи на те, що Скадовськ отримав статус державного курорту ще у 2011 році, досі мало хто з українців асоціює його з цим поняттям. Тому скадовчанам необхідно об’єднатися, проявити політичну волю і створити якісний туристичний продукт, щоб заохотити відпочивальників залишати гроші саме у їхньому місті.

Своє бачення щодо існуючих проблем у розвитку Скадовська як курорту висловили Віктор Турик, Олександр Яковлєв та Сергій Павленко. Представники органів влади зацікавлені у тісній співпраці в курортно-туристичному напрямку, адже від цього і місто, і район тільки виграють.

Триденний командно-комунікативний тренінг для керівників оздоровчих закладів району, власників міні-готелів міста, представників органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади району відбувся 10-12 березня. Зокрема, під час нього було надано десятки практичних рекомендацій для формування статусу Скадовська як лікувального курорту. Наразі це один із перших кроків до розвитку туризму в нашому районі як сфери економіки.

Вікторія Мелешко.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення