Добра справа повернеться сторицею

Я, пенсіонерка Ася Іванівна Ільїна, проживаю у селі Широке. Так склалося у моїй долі, що нещодавно пішла з життя моя донечка Лілія Бутенко і залишила мені на виховання своїх діточок – Влада, 1996 року народження, та Яну, 1992 року народження, інваліда з дитинства.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЯна з 2000 по 2010 рік проживала у Цюрупинському дитячому будинку-інтернаті. У цей нелегкий для нашої родини час знайшлися люди, чиї серця небайдужі до чужої біди. За допомоги та особистого піклування голови Шевченківської сільської ради Юрія Миколайовича Руденка, працівників сільської ради Тетяни Іванівни Тодорчук та Олени Юріївни Мороз, директора приватного підприємства «Цифрові комунікації» з Херсона Вадима Миколайовича Загребенюка нам безплатно встановили обладнання для користування мережею Інтернет. А крім того, зробили для нас безкоштовний доступ у мережу.

Для моїх онуків ця подія стала великим яскравим святом. Адже тепер вони матимуть зв’язок з цілим світом, будуть спілкуватися з друзями і заводити нові знайомства.

Хочу сказати цим чудовим людям, що вони зробили для моїх онуків дуже хорошу справу, і вона повернеться до них, благодійників, сторицею. Усього вам найкращого у житті та на роботі, здоров’я та благополуччя. А від моїх онуків – велике спасибі!

З повагою, А.І. Ільїна, с. Широке.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення