Дружба на все життя

Наша землячка Людмила Миколаївна Пилипенко не пропустила жодного номера районної газети відтоді, як почала читати спершу «Голос колгоспника», а потім «Чорноморець». У «районці» скадовчанка знаходить усе найцікавіше про рідний край: «Це для мене, наче вікно у життя нашого району. Зараз, коли газета стала ще цікавішою, тут зібрані матеріали на різну тематику: економіка, культура, медицина…».

Людмила Миколаївна – ветеран війни та праці, 51 рік пропрацювала медсестрою районної поліклініки. І крізь усі ці роки її вірним супутником був «Чорноморець». Сьогодні радить газету всім своїм знайомим: «Почитати «Чорноморець» на дозвіллі – це найкращий відпочинок».

До речі, чоловік Людмили Миколаївни – Іван Семенович Пилипенко (нині покійний) – колись був позаштатним кореспондентом і «Чорноморця», і «Наддніпрянської правди», чудово писав про сільське господарство Скадовщини.

Людмила Миколаївна щиро радіє успіхам рідного видання і зичить працівникам редакції нових творчих злетів, виданню – успіхів на довгі роки, а читачам – знайти у газеті все, що найбільше цікавить і хвилює, аби родина «Чорноморця» з кожним роком тільки збільшувалася.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення