Духовна мама, наставниця та порадник Ірина Щеренко

щеренко 2_слайдерНапевно, немає скадовчанина, котрий хоча б раз не чув виступ оркестру народних інструментів «Садко», яким керує старший викладач школи мистецтв Ірина В’ячеславівна Щеренко.

На всіх міських святах виступ оркестру приваблює увагу любителів народної та сучасної пісні, класики. Діти грають на великих сценах і відкритих майданчиках рідного міста, даруючи всім радість і теплі усмішки.

Прищеплює любов до музики Ірина Щеренко маленьким баяністам, акордеоністам, гітаристам, домристам. Прищеплює на все життя, бо, закінчивши школу мистецтв, її оркестранти повертаються до рідного колективу та, навіть приїжджаючи до щеренко_сайтСкадовська на кілька днів, беруть інструмент і сідають на свої колишні місця в оркестрі – грати музику, дарувати насолоду.

Мабуть, у цьому і є величезне призначення викладача – засіяти добро, любов, радість у дитячі душі. Ірина В’ячеславівна справляється з цією задачею, бо за її плечима вже ціла школа учнів, які гордо несуть ім’я музиканта. Саме І.В.Щеренко може вважатися їх духовною мамою, наставницею, порадником та вірним другом. І йдуть вони до її класу – зовсім маленькі й уже дорослі, і ведуть своїх діточок, бо бажають їм такого ж світлого й яскравого дитинства з музикою.
У нинішньому році Ірина В’ячеславівна відзначила свій ювілей. Попереду – нові творчі плани, ідеї, концерти, звіти, бо жити інакше вона не може! З Міжнародним днем музики вас, дорога колего! Гармонії і мажору!

Колектив Скадовської дитячої школи мистецтв.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення