Дякуємо вам за Спортивне містечко

Квитки вже придбано, валізи спаковано. Кілька годин подорожі – і ми в Скадовську. Окрім омріяного моря з добре облаштованим піщаним пляжем, тут пропонують ще безліч розваг та атракціонів. Проте серед усього цього розмаїття особливу увагу привернуло «Спортивне містечко для всієї сім’ї».

photoshop_78Розташоване в самому центрі міста, воно щоденно, протягом двох тижнів, гостинно запрошувало дорослих і малечу провести разом час. З десяток наметів розмістилися по периметру площі, а всередині – місце для ігор і забав. Заходимо. Як же тут гамірно і весело! Одні грають у спортивні ігри: міні-футбол, флорбол та бадмінтон, інші малюють на асфальті. Ті, кому до вподоби інтелектуальні ігри – за столом з шахами і шашками. А зовсім маленькі розважаються на гірках, батутах та граються у наметі з іграшками. У наметах теж не нудьгують: наливають прохолодну воду, щоб діти могли втамувати спрагу, спілкуються з малечею та дорослими, допомагаючи знайти відповіді на питання, які їх хвилють, пропонують духовну літературу для різних вікових категорій. І все це безкоштовно!

Поки моя дитина бере участь у жартівливій зарядці, цікавлюся, хто ж організував це загальноміське сімейне свято. Алла Кухарчук, адміністратор проекту, залюбки відповідає:

– Це роблять скадовчани для скадовчан, для жителів і відпочиваючих. Беруть участь також жителі сіл нашого району. Більша кількість волонтерів – це прихожани євангельської церкви «Алілуя», яка вже третій рік поспіль й ініціює цей проект на чолі з пастором і керівником даного проекту Володимиром Кухарчуком.

Таке грандіозне міське свято потребує немало коштів, ресурсів, а також сили і енергіі. Чому ви проводите це?

– В украінській історіі зараз напружений час… Волонтери приносять надію, віру, звертають увагу людей на вічні цінності – і таким чином напруга в суспільстві знижується. Ми любимо це місто і молимося за нього та всю Україну. Щиро віримо, що якщо будуть щасливі сім’ї, то буде змінюватися країна. Наші пріоритети – повноцінні сім’ї, міцні шлюби без розлучень, відповідальне батьківство і материнство та щасливе дитинство.

Від місцевих мені стало відомо, що скадовчани щорічно очікують, коли почне роботу Спортивне містечко, відпочиваючі теж залишають схвальні відгуки. Адже такі заходи підвищують комфорт місцевих жителів і приїжджих, а також приваблюють більше туристів.

Невдовзі ми з донькою повертаємося до санаторію, а згодом і до Трускавця. Приємно, що в такий неспокійний для України час Скадовськ так гостинно зустрічає своїх гостей, розвіює всі страхи, дарує нам свої посмішки і любов, що з майдану несуться молитви за рідний край і народ. Тоді ще більше усвідомлюєш, що ми – громадяни однієї країни і діти одного Небесного Батька.

Оксана Мельник, м.Трускавець.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення