«Джарилгацька ніч» об’єднала любителів моря

передовиця

Нептун та русалонька прибули у гості до «губернатора» острова Василя Знахаренка.

Скадовчани вже звикли, що влітку у нашому місті проходить безліч конкурсів, свят та фестивалів на березі моря. Так, у цьому сезоні на центральному пляжі вже відбулося грандіозне свято Нептуна, а на базі одного з розважальних закладів навіть обрали Чорноморську кра-суню. А минулого тижня відбулося дійство, яке зацікавило ледь не кожного скадовчанина та гостя нашого міста – розважальна шоу-програма «Джарилгацька ніч». Місце її проведення, мабуть, підказує сама назва – острів Джарилгач.

IMG_0837

Олег Васильєв – активний учасник свята.

Організатори свята – відділ культури і туризму районної державної адміністрації та районний будинок культури – ще задовго анонсували, що на присутніх чекає море емоцій та радості. І сподівання кількох сотень гостей острова, які прибули на Джарилгач, більш ніж виправдалися. Свято почалося одразу, як прибув цар морів – Нептун, і за його указом острів огорнула «Джарилгацька ніч». До цього дійства міг приєднатися кожен бажаючий відпочивальник: пограти в пляжні ігри, взяти участь у змаганнях з командою суперника, знайти скарб, розмалювати фарбами капітана команди та потанцювати разом із самим Нептуном біля імпровізованої сцени.

IMG_0845

Замки на піску – цікаве повернення у дитинство.

Помічниці царя Нептуна русалоньки спробували познайомитися з усіма присутніми, а ще дізнатися, звідки завітали наші гості. «Кривий Ріг, Харків, Луганськ, Запоріжжя і, звичайно, Скадовськ… Одразу видно – Україна єдина», – зауважила начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Ольга Миронець. Також гостей свята порадували своїми смішними та цікавими номерами учасники телепроекту «Розсміши коміка». А на завершення свята всі без винятку заходилися співати українські хіти і влаштували запальні танці на піску.

Захід закінчився пізно ввечері. Та коли всі гості острова піднялися на корабель, аби відправитися у Скадовськ, офіційно з каюти капітана організатори повідомили, що з цього року започаткують нову традицію – районний фестиваль «Джарилгацька ніч»!

Олена Власова. Фото автора і Тетяни Підгородецької.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення