Футболісти вшанували пам’ять героя

гливого захисник_сайтУ Новомиколаївці 17 травня відбувся футбольний турнір пам’яті учасника АТО, загиблого при виконанні службового обов’язку, Сергія Гливого. У спортивний поєдинок вступили футболісти Новомиколаївки, Улянівки, Широкого та Скадовська. Приїхали і ветерани херсонської команди «Кристал».

Усі ігри були змістовними та цікавими, про що засвідчила активна підтримка вболівальників. А результат матчів такий: перше місце і Кубок Федерації футболістів Скадовського району завоювала команда «Лідія» з Новомиколаївки. Друге місце дісталося теж господарям зустрічі – футболістам Новомиколаївської ЗОШ. Третє місце вибороли улянівці, а четверте – спортсмени з Широкого.

спорт_сайтКращими гравцями було визнано воротаря Сергія Сотника, захисника Івана Павленка, напівзахисника Андрія Сингаївського та нападника Івана Гливого. Усі команди були нагороджені пам’ятними кубками, грамотами та грошовими преміями. Особливо теплі слова прозвучали на адресу Івана Гливого. Ветерани футболу побажали йому і надалі підтримувати спортивну і футбольну честь рідного села, як це робив свого часу його батько Сергій Гливий.

Футболісти, організатори турніру та вболівальники висловлюють глибоку вдячність усім спонсорам, котрі надали матеріальну допомогу на проведення турніру.

Федерація футболістів Скадовського району.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення