Футбольні новини

футбол_сайтМинулого тижня у селі Петрівка від бувся розіграш Кубку сезону Скадовського району з футболу.

У результаті безкомпромісних поєдинків у напівфіналі зустрілися футболісти команд СК «Інгвар» та «Улянівка». Їх зустріч на полі завершилась із рахунком 2:0. У наступній грі СК «Скіф» здобув переконливу перемогу над командою «Радгоспне» – 6:1. Боротьба за третє місце між командами «Улянівка» та «Радгоспне» завершилась із рахунком 4:2. У поєдинку за перше місце силами помірялися спортсмени команд СК «Скіф» та СК «Інгвар». З рахунком 2:0 перміг СК «Скіф», який і завоював перше місце. Друге місце дісталося команді СК «Інгвар», а третє – улянівцям.

Головний суддя матчів В.Тарновецький вручив переможцям кубок, а всім призерам – почесні дипломи та грошові премії. Найбільш яскравими футболістами було визнано воротаря І.Опередського («Улянівка»), захисника А.Сперчуна (СК «Інгвар»), нападника С.Чигирина (СК «Скіф»). Найкращим гравцем став С.Житченко з СК «Скіф».

*   *  *
Пройшли два чергові тури першості району з міні-футболу у Новомиколаївці, результати яких і допомогли визначити одноосібного лідера – місцеву команду «Марічка», яка здобула 19 очок. Друге і третє місця ділять між собою команди «Артур» та СК «Скіф». Вони відстають від лідера на 5 очок.

Вл. інф.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення