«Гасло «Розбудуємо Херсонщину разом!» повинне стати об’єднуючою силою», – Микола Костяк

«Сьогодні ми зібралися з вами, щоб підбити підсумки нашої спільної роботи у 2013 році, а також окреслити основні напрямки та бачення розвитку області на 2014 рік», – зазначив голова облдержадміністрації Микола Костяк під час розширеної обласної селекторної наради.

Селекторна нарадаУчасть у нараді також взяв голова обласної ради Віктор Пелих, заступники голови обласної державної адміністрації, прокурор області Костянтин Свіденко, перший заступник начальника управління Міністерства внутрішніх справ України в області Євген Тимофєєв, начальник управління Служби безпеки України в області Олег Река, керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, обласних служб та управлінь, а також головний консультант-інспектор відділу південних регіонів Адміністрації Президента України Ігор Горбенко. Крім того, у студіях селекторного зв’язку були присутні голови райдержадміністрацій, міські голови міст обласного значення, голови районних рад, сільські, селищні та міські голови.

Можна констатувати той факт, що область з кожним роком стає краще, адже позитивні зрушення відбулися в усіх галузях господарського комплексу Херсонщини. Усе це стало можливим завдяки спільній роботі обласної та місцевих влад.

Так, за словами Миколи Костяка, незважаючи на складні погодно-кліматичні умови, аграрії області зібрали більше 1 млн 600 тис. тонн зерна. «Неодмінним чинником підвищення ефективності сільського господарства в умовах посушливого клімату є відновлення і розбудова меліоративних систем. Тому спільними зусиллями ми провели значну роботу з розширення площ під зрошенням, у тому числі під краплинним», – наголосив голова обласної державної адміністрації під час селекторної наради.

Таким чином, на сьогодні в області налічується 291 тис. га зрошуваних земель. А площі з використанням краплинного зрошення досягли 33,4 тис. га, що становить більше 50% до державного рівня. Це забезпечило суттєве зростання врожаїв, зокрема овочів, за обсягами виробництва яких Херсонщина стабільно посідає перше місце в Україні.

Завдяки системній цілеспрямованій роботі усіх гілок влади маємо позитивні зрушення у промисловому комплексі області, що було б неможливо без партнерських відносин між обласною владою, бізнесом та громадами.

Як приклад, очільник області навів Херсонський машинобудівний завод, на якому створено основу для виробництва вітчизняних комбайнів «Скіф» та спільного випуску з компанією CLAAS (Німеччина) комбайна «Скіф ТУКАНО 440».

Ще одним прикладом партнерських відносин влади і бізнесу стало введення в експлуатацію у квітні 2013 року сучасного заводу з виробництва гофрокартонної упаковки ТОВ «Дунапак-Таврія» у м.Цюрупинськ. Сьогодні продукція підприємства використовується не лише провідними підприємствами області, а й далеко за її межами, що також позитивно впливає на імідж Херсонщини.

Значні зміни відбулися минулого року і в галузі охорони здоров’я. Зокрема, введено в експлуатацію поліклініку обласного онкологічного диспансеру, що підвищило якість надання медичної допомоги хворим в області. Разом з тим, створено 22 центри первинної медико-санітарної допомоги. А з метою наближення медичних послуг до сільського населення на базі фельдшерсько-акушерських пунктів відкрито лікарські амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

«Я прагну, щоб гасло «Розбудуємо Херсонщину разом!» стало об’єднуючою силою, незалежно від політичних, релігійних та особистих вподобань для вирішення поставлених перед нами завдань», – наголосив Микола Костяк. – Адже жителі області чекають від нас копіткої, плідної роботи. І її результатом має стати покращення не в сухих статистичних звітах, а в реальному житті людей».

Прес-служба обласної державної адміністрації.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення