Газета «Чорноморець» святкує День журналіста

Сьогодні, 6 червня, в Україні вшановують працю журналістів. Ця професія об’єднує широке коло творчих працівників, які трудяться на телебаченні, радіо та в друкованих засобах масової інформації нашої країни: кореспондентів, операторів, режисерів, очільників ЗМІ, а також усіх інших фахівців, які забезпечують діяльність медіа.

На інформаційному просторі Скадовського району майже 87 років працює районна газета «Чорноморець» – саме таку назву вона отримала 1963 року і під цим логотипом незмінно виходить усі ці роки. У різні часи в колективі працювало багато високопрофесійних і творчо невгамовних особистостей. Сьогодні ж Скадовську районну газету творить талановитий колектив: редактор – Тетяна Підгородецька, журналісти – Вікторія Мелешко, Вікторія Золотаревська та Анастасія Зеленюк, оператор комп’ютерної верстки – Ганна Мацуляк, головний бухгалтер – Ірина Кисленко.

Високий професійний рівень дозволяє такому невеличкому складу випускати цікаву та інформаційно насичену газету, яка відображає усі грані життя скадовчан та мешканців району. З-поміж інших районних газет Херсонщини «Чорноморець» вирізняє те, що він виходить двічі на тиждень – читачі районної газети дізнаються новини про життя свого краю одними з перших. Також поступово набирає обертів Інтернет-сайт «Чорноморця».

На шляху реформування комунальних друкованих ЗМІ, яке триває в Україні останні два роки, Скадовська районна державна адміністрація, Скадовська районна та міська рада підтримали колектив редакції «Чорноморця» у прагненні створити незалежну газету і навесні 2016 року вийшли зі складу співзасновників «Чорноморця», тим самим сприяючи процесу перетворення підприємства і ставши повноцінними партнерами районного видання.

IMG_8584

З нагоди Дня журналіста колектив «Чорноморця» приймає чимало привітань від наших читачів, друзів та партнерів редакції. Також роботу журналістів «Чорноморця» вшанувала місцева влада. За високий професіоналізм, активну громадянську позицію, ваговий внесок у розвиток інформаційного простору Скадовського району Почесною грамотою голови Скадовської районної державної адміністрації нагороджено кореспондента Вікторію Золотаревську, і Почесною грамотою Скадовської районної ради – фотокореспондента Вікторію Мелешко.

IMG_8597

Очільник району Віктор Турик особисто завітав цього святкового дня до редакції «Чорноморця» і подякував колективу за плідну роботу та розвиток районного видання. З найтеплішими привітаннями та побажаннями успіхів і процвітання районній газеті до працівників редакції звернувся від імені голови та депутатського корпусу районної ради радник голови райради Сергій Зеленюк.

DSC_0351_cr

Приємні слова та щирі побажання стали гарним натхненням для колективу «Чорноморця» не лише цього святкового дня, а й у подальшій роботі. Тож дякуємо всім вам, наші дорогі читачі, друзі та партнери, за увагу і повагу, за те, що усі ці десятиліття ви незмінно залишаєтеся з «Чорноморцем».

Колектив районної газети «Чорноморець».

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення