Гімназисти подарували місту парад вишиванок

DSC_1436_сайтХто й коли вперше здогадався втілити у візерунковий мотив на тканині красу оточуючого світу? Величезний талант треба мати, щоб висловити барвистими нитками свої переживання і національний колорит! Сьогодні ми знову повернулися до вишиванок – цього вишуканого одягу. І якщо не носимо вишиванок у повсякденні, то на більшість свят вважаємо цей одяг найкращим вбранням.

У Скадовській академічній гімназії Всесвітній день вишиванки про-йшов яскраво, масово та з непідробною любов’ю до України. Коли всі учні вранці висипали на подвір’я гімназії у вишитих сорочках – наче сонце усміхнулось, а ласкавий вітер розігнав на небі дощові хмари.DSC_1451_сайт

Перехожі також тепло усміхалися назустріч яскравій колоні гімназистів, їхніх вчителів і керівництва закладу, що рухалася вулицями міста до районного будинку культури. Водії автівок шанобливо поступалися дорогою юним українцям. Склалося таке враження, що у місті розпочався грандіозний парад вишиванок.
На великій площі перед РБК гімназисти презентували патріотичний флешмоб. Він розпочався одразу після привітань голови райдержадміністрації Віктора Турика, начальника районного відділу культури, молоді і спорту Ольги Миронець та начальника районного відділу освіти Ольги Дудченко.DSC_1458_сайт

Важко передати словами святкові почуття, що беруть у полон душу при вигляді сотень дівчаток і хлопчиків у вишиванках. Здається, ніби поринаєш у далеке минуле, коли ось у таких сорочках українські дівчата і хлопці виходили на леваду святкувати весну. Тож хочеться сказати велике спасибі колективу Скадовської академічної гімназії від жителів усього нашого міста за подароване свято української величі і барвистої краси.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення