Городяни проти жорстокого поводження з тваринами

Завдяки нашим читачам редакція дізнається чимало цікавого про життя міста і району. Скадовчанка Зоя Йосипівна Семенова звернулася до газети і розповіла, що нещодавно на березі моря вбили собаку, яка незадовго до цього привела вісьмох цуценят. Та навіть не це обурило жінку. Усипляли тварину на очах переляканих дітлахів, а потім покинули конати за 30 метрів від потомства, в якого навіть до пуття ще й очі не відкрилися.

щенки– Зрозуміло, що Скадовськ – курорт державного значення, і бродячих собак тут не повинно бути. Але подібне поводження з тваринами – це жорстоко. А що тепер буде з цуценятами? Тим паче, ця собака не один рік мирно жила собі біля прибережного кафе, там її підгодовували, та й агресії вона не проявляла. Невже ті, хто позбавив її життя, не бачили, що вона мати? Де наші людські цінності, врешті-решт, – обурюється Зоя Йосипівна.

За словами городянки, це непоодинокий випадок. Минулого року пенсіонерка теж стала свідком жорстокого «відлову» собак – комунальники виконували свою роботу посеред білого дня. Одна з напівживих тварин прибилася до подвір’я жінки у пошуку притулку, але її участь була неминуча.

– Для мене це був шок. Єдине, що заспокоїло – поряд не було онучки. Можна уявити, яка б у неї сталася істерика, – ділиться болючими спогадами жінка.

Зоя Йосипівна впевнена, що проблему бродячих тварин можна вирішувати більш гуманно. Вона сподівається, що місцеві комунальники переглянуть своє ставлення до собак. Адже якою благородною не була б мета, жорстокість нічим не виправдати.

Олена Голубніченко.

Від редакції: Варто зауважити, що проблему бродячих собак дуже часто породжують самі ж місцеві жителі. Ще вчора Барбос був домашнім улюбленцем, а сьогодні його, як справжній непотріб, виставили за двері. То з чого ж починається наша гуманність?!

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення