Готуймося до найвизначніших дат!

дата_сайтНаприкінці серпня відзначатимемо найвеличніші національні свята – День Державного Прапора України та День Незалежності України. А жителі Скадовщини у ці дні, за традицією, святкуватимуть ще й річницю заснування рідного району. Підготовка до урочистостей вже розпочалася. 29 липня відбулося перше засідання районного оргкомітету.

Нараду очолила перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Миронець. Засідання об’єднало широке коло учасників – представників органів влади, місцевого самоврядування та громадськості. На розгляд членів оргкомітету було внесено план заходів з підготовки та відзначення в районі Дня Державного Прапора України та 24-ї річниці незалежності України.

Безперечно, у всіх населених пунктах району відбудуться урочистості, покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України у ХХ столітті, загиблих учасників Революції гідності та учасників АТО. Також планується проведення спільного молебню за Україну та український народ і панахиди за загиблими сучасниками – борцями за свободу та мир в Україні.
Напередодні визначних дат краєзнавчий музей готує виставки фото- та архівних документів, що ілюструють історію здобуття незалежності України. Тематичні заходи відбудуться і в бібліотеках.

На спортивних майданчиках міста і району мають пройти змагання, присвячені 24-й річниці незалежності України. Також планується проведення передсвяткового ярмарку сільськогосподарської продукції.

Родзинкою святкування має стати Парад вишиванок, на який буде запрошено усіх жителів та гостей нашого міста і району.
Найголовніші заходи, звичайно, відбудуться 23 та 24 серпня. Їх перелік, місце і час проведення буде остаточно узгоджено на наступних засіданнях оргкомітету та оприлюднено на сторінках газети «Чорноморець».

Готуймося до нашого великого спільного свята! Україна у нас одна! Єдина, неподільна та вільна Україна!

Прес-центр районної державної адміністрації.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення