Губернатор Юрій Одарченко: «Приводів для паніки та дестабілізації ситуації абсолютно немає»

одарченко_сайтПро це голова обласної державної адміністрації Юрій Одарченко заявив під час селекторної наради у понеділок, 17 березня, спілкуючись з керівництвом районів та міст області. Губернатор зауважив, що на сьогоднішній день значна кількість представників Збройних Сил України забезпечують на Херсонщині охорону, перш за все, стратегічно важливих об’єктів області – Північно-Кримського каналу, Каховського каналу, Каховської ГЕС. Крім того, прикордонні війська та управління внутрішніх справ проводять серйозну роботу для того, щоб контролювати рух людей на автомобільних дорогах і залізничному транспорті.

«Сьогодні на автомобільних дорогах встановлено блок-пости, де прикордонники, митна служба, працівники міліції, збройні сили перевіряють абсолютно весь транспорт, який рухається на територію України, і затримують людей, які викликають підозру або везуть заборонені вантажі», – повідомив Юрій Одарченко та додав, що інформація про те, що нібито потоки автомобільного транспорту серйозно збільшилися, наразі відсутня.

Також Юрій Одарченко звернув увагу на те, що в області створюються добровільні народні дружини самооборони: «Сьогодні необхідно направити енергію людей, які можуть і бажають допомогти військовослужбовцям і міліції у захисті територій нашої області, у правильне русло. Для цього спільно з управлінням внутрішніх справ в області утворюються добровільні народні дружини самооборони, діяльність яких буде повністю регульована законодавством України».

Також Юрій Одарченко зазначив, що статут цих громадських утворень погоджується з управлінням внутрішніх справ України на місцях. Це дасть можливість перевести діяльність добровільних дружин у легітимне контрольоване русло.

За матеріалами прес-служби облдержадміністрації.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення