Імперія грації і танцю у нашому місті

Танець – це не просто вид мистецтва, в якому художні образи створюються засобами пластичних рухів людського тіла. Для декого це спосіб життя. Це справа, якій хочеться приділяти кожну вільну хвилину і стати її високопрофесійним майстром. Та треба мати великий талант і витримку, щоб протягом життя не тільки займатися танцями, а й навчати молоде покоління.

КаравелаІ в Скадовську є свої гуру танцю… Мабуть, немає жодної людини у місті, яка не знала б Ларису та Володимира Шаронових і Наталію Уварову – засновників та керівників легендарного ансамблю спортивного бального танцю «Каравела». Протягом багатьох років вони радують глядачів своїми грандіозними постановками та яскравими номерами. І ось 24 червня у великій залі районного будинку культури відбувся звітний концерт під назвою «Імперія грації». Вкотре глядачі не припиняли дивуватися майстерності учасників ансамблю «Каравела». А самі танцюристи вражали публіку синхронністю, граційністю рухів. І, звичайно, як можна було на помітити неперевершене вбрання балету? А ще цей концерт був особливий і трішки зі сльозинкою в очах через те, що для когось у складі ансамблю він був останнім. Як і в будь-якій школі, у школі танцю є випускники.

«Чудово, якщо тебе оточують люди, котрі допомагають збагнути, що дійсно потрібно для щасливого життя, підказують наступні кроки і створюють усі умови для розвитку юного таланту – це ваші керівники. Я щиро бажаю вам, випускники, ніколи не здаватися, бути наполегливими. Тоді обов’язково успіх до вас прийде!», – сказав випускникам колективу голова районної державної адміністрації Юрій Бобилєв.

З найтеплішими словами привітань до колективу звернулися й голова районної ради Олег Старенький, заступник міського голови Олег Васильєв, начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Ольга Миронець, директор районного будинку культури Анатолій Волошин. Було чимало подяк, грамот і сюрпризів. Від імені народного депутата Федора Негой кращі з кращих випускників були відзначені за внесок у розвиток спортивного бального танцю й отримали подарунки.

Цей концерт не залишив байдужим нікого із глядачів. Авжеж, емоційність та технічність номерів були на вищому рівні. Присутніх переповнювали емоції, не вщухали гучні оплески та вигуки «Браво!». Учасники концерту відчували себе справжніми зірками, і за все це вони дуже вдячні своїм вчителям – Ларисі та Володимиру Шароновим і Наталі Уваровій. І надалі хочеться побажати цим хореографам творчого натхнення, креативних номерів, і щоб їхня «імперія танцю» завжди процвітала.

Олена Власова. Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення