Інавгурація у Королівстві Букваря

IMG_6877_сайт116 травня у великому залі районного будинку культури ім. Шевченка відбулося свято «Інавгурація у Королівстві Букваря» для першокласників Опорного закладу СНГВК «Академічна гімназія». Казка-феєрія, присвячена першій навчальній книзі, у якій прийняли участь усі першачки закладу у ролі казкових героїв. Попелюшка та Кощій безсмертний, Дюймовочка та семеро гномів, Алі Баба та 40 розбійників, Фрекен Бок та Карлсони, лісові феї та маленькі привиди – усі співали, танцювали, декламували вірші, готувалися на бал до Букваря. Адже вшанувати свого найпершого помічника школярі вирішили, провівши йому інавгурацію.

IMG_6886_сайт2Батьки, вчителі та гості свята із задоволенням і щирим захопленням спостерігали за найменшими учнями закладу, які значно подорослішали за перший навчальний рік. Це восени вони прийшли до школи невпевненими, сором’язливими, а тепер вони впевнено виступають у ролі ведучих свята, майстерно виконують складні танці, артистично грають доручені ролі.

Привітати першокласників зі святом прийшли перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Павленко, начальник відділу освіти Ольга Дудченко, начальник відділу культури Ольга Миронець. Директор опорного закладу СНВК «Академічна гімназія» Ганна Соценко висловила подяку усім батькам та вчителям за таких розумних та талановитих дітей.

IMG_6911_сайт3Вікторія МЕЛЕШКО.

Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення