Інвестори Скадовщини – із соціальними ініціативами для громади

Приємні сюрпризи від cвятого Миколая 19 грудня чекали на малечу селища Лазурного. Роль добрих помічників святителя виконали голова районної державної адміністрації Андрій Євстратов, директор ТОВ «Соларенерго» Сергій Риженко та технічний директор підприємства Ігор Ноздрачов.
соларенерго 2Почесні гості завітали на урок до першокласників місцевої школи та вихованців дитячого садочка. Малеча зустрічала вісників улюбленця всіх дітлахів із захватом та щирими словами вдячності. Щедрим на подарунки, привітання та побажання веселих новорічних свят став для них цей день.
«Надзвичайно приємно, що підприємство «Соларенерго» приєдналося до нас, щоб привітати маленьких жителів Скадовщини. Представники цієї енергетичної компанії прагнуть брати найактивнішу участь у соціальному розвитку лазурненської громади. І ми сподіваємося, що наша співпраця, яка розпочалася такою чудовою акцією, буде плідною і триватиме не один рік», – звернувся до усіх присутніх голова районної державної адміністрації Андрій Євстратов.
До поздоровлень приєднався і директор ТОВ «Соларенерго». Сергій Риженко наголосив, що компанія позиціонує себе як соціально відповідальну і намагається робити якомога більше добрих кроків по відношенню до місцевих жителів, і, зокрема, до підростаючого покоління.
«Впевнений – це не остання наша зустріч. Ми хочемо бути корисними вам і готові підставити своє плече допомоги. соларенерго 1Наразі ми лише знайомимося з соціальною сферою Лазурного, і для нас знаковим є те, що свою взаємодію з громадою ми розпочинаємо саме цього дня – з привітання діток. Розуміємо, що вони – наше майбутнє, турбуючись про них, ми піклуємося про благополучне завтра нашої країни», – наголосив Сергій Риженко.
Для довідки: Компанія «Соларенерго» у 2012 році побудувала поблизу селища Лазурного Скадовського району сонячну електростанцію. Станом на початок 2013 року це найпотужніша сонячна електростанція у Херсонській області.
Першу чергу було вве-дено в експлуатацію у грудні цього року. На черзі – зведення другої, яке планують розпочати вже навесні наступного року.
Встановлена потужність станції становить 9,806 МВт. Щорічно СЕС буде генерувати і видавати в об’єднану енергосистему країни 10,934 млн кВт-г електроенергії, її буде достатньо для забезпечення електричною енергією понад 3 тис. домогосподарств з середнім споживанням 300 кВт-г/місяць на одне домогосподарство.
Будівництво сонячної електростанції, яке почалося у травні 2012 року, дозволило забезпечити роботою 226 висококваліфікованих фахівців. Електростанція займає площу 20 га, складається з більше ніж 40 тис. фотоелектричних полікристалічних модулів. Розташована у районі озера Устричне на солончаках – ґрунтах, що непридатні для сільськогосподарського використання.
Олександра воротинцева. Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення