Із словом Кобзаря зростають наші діти!

сайт_шевченко1Кожен великий народ має свої знакові постаті. Такою постаттю для нас, українців, є Тарас Григорович Шевченко. Він був і залишається справжнім митцем, людиною незвичайної долі і надзвичайного таланту, що здобула світове визнання. Поетичне слово Великого Кобзаря змушує кожного, хто його читає і чує, замислитися, подивитися на себе та Україну іншими очима, надихає до боротьби за краще майбутнє. Особливо популярні рядки Шевченка стали в останні три місяці – українці все частіше зазирають до «Кобзаря», аби почерпнути снагу і знайти відповіді на злободенні питання.

У ці дні українська спільнота по всьому світу проводить урочистості з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Вшановують пам’ять, популяризують творчість видатного сина українського народу. Не стають осторонь і працівники дошкільних закладів – слово Кобзаря вони відкривають для дітей змалечку. Так, напередодні ювілейної дати на базі дитсадка №3 «Дзвіночок», що у Скадовську, відбулося свято «Вінок Кобзареві». На творах Великого Кобзаря вихователі вчать підростаюче покоління духовній культурі, прагнуть прищепити дошкільнятам почуття патріотизму і розкрити їхні особисті таланти.

IMG_4959З перших хвилин свята дошкільнята та гості поринули у захоплюючі події минулого нашого народу. Дорослі мали змогу насолодитися акторською майстерністю маленьких артистів та їхніх вихователів. А самі дітлахи не тільки з цікавістю слухали розповіді ведучої про життя Тараса Григоровича та його творчі здобутки, але й теж продекламували всесвітньо відомі Шевченкові «Садок вишневий біля хати», «Заповіт», віршовані рядки про Україну, її мальовничу природу, що зачарувала свого часу поета, співали пісні «Зацвіла в долині червона калина», «Тече вода з-під явора».

Емоції присутніх вирували від запального українського народного танцю у виконанні хлопчиків та дівчаток старших груп ясел-садка.

А ще неабиякою окрасою і приємним сюрпризом на святі була мініатюра про дитинство видатного Кобзаря у виконанні педагогів Ольги Юріївни Жукової, Вікторії Володимирівни Портної, Наталії Леонідівни Сокол та Юлії Валеріївни Демочані.

На завершення святкового дійства дошкільнята виконали пісню «Слово Кобзаря» та поставили кошик квітів до портрета Тараса Шевченка, що прикрашає святково прибрану залу дитсадка.

Олександр Білий. Фото автора.

Олена
Опубліковано 11 березня 2014

Добрый день, в Черноморце от 07.03.2014 года вместе с этой статьей было размещено еще два фото, очень бы их хотелось тоже увидеть на Вашем сайте, возможно ли это? Была бы Вам очень благодарна за их размещение

graf
Опубліковано 11 березня 2014

Добрый день! Добавили еще одно фото. Размер статьи не позволяет добавить еще больше фото.

Олена
Опубліковано 11 березня 2014

Огромное спасибо Вам

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення