Кіборг в гостях у рідної школи

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЗахисників країни завжди вшановують, як героїв. Їх патріотизм є зразком для усіх громадян України, а особливо для дітей. У їх серцях хочеться змалечку посіяти зерно вірності, відваги і відданості своїй Батьківщині.

19 березня у Володимирівській загальноосвітній школі відбулася тепла і зворушлива зустріч учнів з учасником бойових дій у зоні АТО, кіборгом (як нині їх прийнято називати), випускником місцевої школи 2003 року Володимиром Козловим. Він добровольцем пішов захищати свободу і незалежність нашої держави.

Під час зустрічі учні дізналися про ставлення Володимира до подій, якій зараз відбуваються в країні, про завдання, які він виконував, перебуваючи на Сході. Боєць закликав старшокласників бути готовими захищати свою Батьківщину у важкій, загрозливій для миру ситуації. Своїм прикладом Володимир показав, що не тільки словами можна любити свою землю, але й вчинками доводити це.

Директор школи Світлана Володимирівна Степанюк подякувала воїну за мужність і відвагу, з материнською любов’ю побажала удачі та мирного неба.
Ігор КРАВЧЕНКО.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення