Коли прийде січнева пенсія!?

pensiya_sajtЗазвичай пенсії виплачуються щомісяця у період з 4 по 25 число в установлену дату виплати, яка відома кожному пенсіонеру. Скадовське об’єднане управління Пенсійного фонду України Херсонської області роз’яснює особливості виплати пенсій за січень 2017 року.

З метою забезпечення своєчасної виплати пенсій, з урахуванням святкових та вихідних днів, у січні 2017 року Урядом прийнято рішення, яким встановлено, що частково пенсії за січень 2017 року буде виплачено у грудні 2016 року.

Так, пенсіонерам, які отримують пенсію через банківські установи і мають дату виплати пенсії з 4 по 15 січня 2017 року включно, пенсія на їх банківський рахунок буде зарахована у період з 27 по 29 грудня. Пенсіонерам, які отримують пенсію через поштові відділення і мають дату виплати пенсії з 4 по 10 січня 2017 року включно, пенсія буде виплачуватися, починаючи з 27 грудня.

Пенсіонери, які з різних причин не зможуть отримати пенсію за січень 2017 року на поштових відділеннях в останні дні грудня, зможуть отримати її, починаючи з 5 січня наступного року.
Для пенсіонерів, які отримують пенсію через банківські установи і мають дату виплати пенсії з 16 по 25 січня або через поштові відділення і мають дату виплати пенсії з 11 по 25 січня, пенсія буде виплачуватися у звичайному режимі в установлені їм дати виплати.

З усіх питань, пов’язаних з виплатою пенсій, пенсіонери можуть звертатися на «гарячу» лінію Скадовського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Херсонської області: (05537) 5-37-79 або до управління Пенсійного фонду України за місцем перебування пенсіонера як одержувача пенсії.

Слід зауважити, що фінансування пенсій та грошової допомоги населенню за грудень поточного року Скадовським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Херсонської області завершено згідно встановлених графіків виплати, в повному обсязі.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення