Коротко про основне на сесії міськради

Запитайте у мера129 листопада відбулася чергова 30-та сесія міської ради. На розгляд депутатів було винесено 49 питань.

Депутати розглянули хід виконання бюджету міста за І-ІІІ квартали поточного року. З метою активізації наповнення місцевого бюджету міськвиконкому надано доручення створити повну електронну базу платників місцевих податків та зборів.

На сесії заслухали звіт про здійснення фінансово-господарської діяльності КП «Водне господарство» та КП «Очисні споруди». За його підсумками надано ряд пропозицій директорам підприємств щодо збільшення ефективності діяльності, виконання яких проаналізують вже наприкінці цього року.

За паркування у середмісті Скадовська доведеться платити. На сесії прийняли пропозиції щодо встановлення паркоматів та облаштування парковок. Міська влада сподівається на розуміння і підтримку городян, адже кошти, зібрані від цього, підуть на поточний ремонт та благоустрій міських автомобільних доріг і тротуарів.

На конкурсних засадах будуть визначені юридичні особи, які з 1 січня наступного року будуть виконувати будівельні роботи у дошкільних навчальних закладах міста. За це доповнення до Програми соціально-економічного розвитку міста також проголосували на сесії.

Розробка та узгодження землевпорядної документації по встановленню та зміні меж м.Скадовська перебуває на завершальному етапі. Після проведення експертизи у Києві всі зауваження було усунуто і наразі залишається отримати погодження обласної ради. До офіційного прийняття меж міста та включення до них пляжів, орендна ставка для підприємців, які орендують ділянки набережної за межами міста, складе 12 % та 6% – у діючих межах міста.

У міському краєзнавчому музеї наступного року планується здійснити капітальний ремонт. На останній сесії, зокрема, надали дозвіл на заміну вікон у «Будинку з колонами».

Найближчим часом буде перевірено всі будинки (біля 140), які перебували у комунальній власності міста, а наразі приватизовані. Частина їх буде знята з балансу і не обслуговуватиметься за рахунок місцевого бюджету.

Термін оренди нерухомого майна на пляжах становитиме 15 років, а землі під літніми майданчиками – 5 років. Відповідне рішення прийнято на останній сесії. Крім цього, орендарів зобов’яжуть регулярно прибирати орендовану територію, облаштовувати фонтанчики з питною водою (бювети), вивозити морські водорості, встановлювати навіси та грибки від сонця, роздягальні, біотуалети, впорядковувати парапети та розпушувати на території пляжу пісок двічі на місяць.

Завершено роботу над стратегічним планом розвитку міста Скадовська. Робоча група розробила план прогресивного розвитку основних перспективних напрямків Скадовщини – сільського господарства, курортно-рекреаційної сфери та морського торговельного порту. Наступним кроком стануть громадські слухання стратегічного плану та затвердження на сесії міської ради, а також на сесіях Лазурненської селищної та Красненської сільської рад. Адже перспективним розвиток міста-курорту бачиться саме у контексті процвітання й сусідніх населених пунктів, які не менш цікаві відпочивальникам і туристам. Даний документ дає «зелене світло» інвесторам і має бути затверджений строком на 10 років.

Прес-центр міської ради.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення