Кошти для соціального захисту біженців виділено

IMG_0050У четвер, 26 червня, відбулася позачергова сесія районної ради. Головним приводом для її проведення стала необхідність забезпечення коштами заходів із соціального захисту біженців, які прибувають на Скадовщину із східних областей України.

Під час спільного засідання депутатських комісій, що передувало сесії, начальник фінансового управління районної державної адміністрації Тетяна Леонідівна Резніченко озвучила низку пропозицій щодо внесення змін до показників районного бюджету на 2014 рік. Серед них, у першу чергу, необхідність зменшення доходів загального фонду на суму 80 тис. грн на фінансування витрат, пов’язаних із наданням матеріальної допомоги, транспортуванням, харчуванням і розміщенням у пунктах тимчасового перебування сімей військовослужбовців, громадян України та інших осіб, які прибувають з АР Крим. Таке рішення продиктоване змінами, внесеними обласною радою 21 травня поточного року до показників обласного бюджету.

30 травня міська рада виділила субвенцію районному бюджету на фінансування заходів з організації відпочинку в літній період у пришкільних таборах у сумі 36 тис. 805 грн. Відповідно на цю суму збільшуються доходи районного бюджету і видатки головного розпорядника коштів – відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

IMG_0083Але, знову ж таки, на сьогодні для Скадовського району одним з найважливіших завдань є фінансове забезпечення соціального захисту біженців з Донеччини та Луганщини. На це з районного бюджету депутати вирішили передбачити 120 тис. грн. Такі видатки можливо здійснити за рахунок зменшення обсягу резервного фонду районного бюджету. Головним розпорядником цих коштів є управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації. Відповідні зміни внесені до районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2011-2014 роки.

За результатами роботи спільного засідання депутатських комісій підготовлені проекти рішень були внесені на сесію, і районні обранці одностайно за них проголосували.

Також на позачерговій сесії було затверджено список при-сяжних Скадовського районного суду Херсонської області, який буде діяти наступні два роки. Даний список наведено у цьому номері газети.

Прес-центр районної ради.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення