Кохання без меж і кордонів

ф1Укотре ми впевнилися в тому, що справжнє кохання долає всі перешкоди на своєму шляху. Яскравим прикладом цього є історія закоханих, які подолали відстань у майже 10 тисяч кілометрів між Україною та США, аби бути разом, і тепер живуть щасливою родиною у Скадовську.

Фотокартка… Інтернет… Кохання…

– Я хотіла перемогти у фотоконкурсі, а здобула найбільшу перемогу у житті, – розповідає Неля Іванівна Козаренко, 43-річна скадовчанка, з усмішкою дивлячись, як її чоловік Кріс Войс, 47-річний уродженець американського Лас-Вегасу, пестить їх 10-місячного сина Івана. – Моє фото Кріс побачив у Всесвітній мережі і вирішив написати мені. Довгих два роки ми спілкувалися в Інтернеті. Я – російською мовою, він – англійською. Спочатку листами, потім – у скайпі. Ми мали усе перекладати, адже ні слова не розуміли іноземною. Здебільшого говорив він, а я лише слухала… І от одного дня ми все ж наважились зустрітись. В Україні.

Любов з першого погляду

Літак приземлився у Борисполі. Неля Іванівна вже чекала в аеропорту, але все ще не вірила, що це трапилося саме з нею. Та коли вона побачила Кріса і почула довгоочікуване: «Привіт», усі переживання та сумніви кудись зникли. Родина Козаренків зустріла новоспеченого зятя тепло, по-сімейному. «Мамо і тато», – одразу почав називати Кріс батьків коханої.ф2

Кріс Войс багато працював, щоб переїхати до України та бути поряд із жінкою свого серця. Чимало часу було витрачено, щоб зібрати необхідні для одруження документи. Але майже рік потому свято таки відбулося! Прийшовши до РАЦСу у повсякденному одязі, вони нарешті стали чоловіком та дружиною. Святкували скромно, у колі родини. На питання, як так сталося, що вони знайшли один одного на різних континентах, Кріс зізнався: «Я тут, бо нас з’єднала любов!».

Щастя там, де є діти

Кілька місяців потому Кріс та Неля стали батьками. Пологи були важкими, але жаданими. «Сина назвали Іванком, на честь дідуся. Це Кріс так наполіг, – підмітила Неля Іванівна, – він найкращий батько у світі». Дитину виховують разом, прищеплюють культуру двох країн: «У нашого Іванка навіть два Різдва: 25 грудня та 7 січня» – додала вона.

Кріс Войс проживає в Україні вже майже 2 роки. І весь цей час не перестає працювати. Будучи дуже творчою людиною, він займається журналістикою, перекладом, озвучуванням аудіокниг та репетиторством. У планах молодої родини – перебратися до Лас-Вегасу, щойно Іванко трохи підросте. Загалом, їм не так важливо, де саме житиме молода родина. Головне те, що вони так довго шукали один одного і планують більше ніколи не розлучатися!

Христина МАРКУШЕВА.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення