Крок за кроком до Європи

IMG_9158Нові паспорти у вигляді пластикових ID-карток вже отримали 4 мешканця Скадовського району. 2 лютого відбулася видача ID-карток шістнадцятилітнім громадянам Вікторії Тиршу, Артему Чиченку, Дар’ї Кравченко та Максиму Климчуку.

Перші ID-картки були урочисто вручені юним українцям Віктором Ананійовичем Туриком, головою Скадовської райдержадміністрації , та Мариною Федорівною Петрик, завідувачем Скадовського районного сектору управління Державної міграційної служби України в Херсонській області. Молодь Херсонщини була в захваті від впровадження європейських стандартів у нашій державі.

Згідно із законодавством, з 1 січня 2016 року в Україні запроваджені ID-картки. Верховна Рада прогнозує поступову зміну всім населенням країни звичайних паспортів на ID-картки протягом п’яти років, а поки що їх видають особам з набуття повноліття.

IMG_9173На сьогоднішній день 32 юних жителі звернулись до міграційної служби Скадовська. По Херсонській області паспорт у формі пластикової картки вже отримали понад 570 громадян. Молодим особам подобається можливість отримати документ європейського зразка, адже ID-картка відповідає найсучаснішим міжнародним стандартам у сфері безпеки документів. Такий паспорт дає змогу громадянину бути захищеним від підробки, як це було можливо з паперовим.

Отримати новий ID-паспорт тепер не складатиме особливих труднощів. Процедуру оформлення спростили: для отримання паспорта підліткам потрібно тільки свідоцтво про народження та особиста присутність. Раніше з собою були потрібні фото, але зараз їх робити не потрібно – цим займається фахівець на місці. Отож, Україна з кожним днем стає все ближче до європейських стандартів, що не може не тішити її молодих громадян.

Володимира Носкова.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення