Курортний сезон у Скадовську відкрито!

Сезон 3Напрочуд яскраво і святково виглядали вулиці нашого міста 2 травня. Їх заполонили більш ніж півтисячі місцевих дітлахів у карнавальній ході на честь відкриття курортного сезону. На календарі ще весна, а все довкола у Скадовську нагадувало літо і наближення пори відпочинку.

Своєрідним епіцентром свята став майданчик перед Парком розваг. Пісні і танці, запальний флешмоб на березі Чорного моря у виконанні найталановитіших дітей Скадовщини дарували усім довкола гарний настрій. Поруч розгорнулася виставка творчих робіт учнів шкіл нашого району та вихованців Центру дитячої та юнацької творчості. Це містечко народних умільців дивувало своїми барвами і фантазією, приваблюючи чимало поціновувачів декоративно-ужиткового мистецтва.

Сезон 2Розділити подію відкриття сезону зі скадовчанами приїхав голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Одарченко. Губернатор перерізав символічну червону стрічку перед входом до центрального пляжу, що й ознаменувало собою початок курортного сезону. Також на море було спущено надувний матрац із символічним написом «Скадовськ 2014».

Найкращі побажання успішного сезону лунали від губернатора, а також від голови районної державної адміністрації Юрія Бобилєва і першого заступника міського голови Олега Сокольчука. Скадовськ готовий приймати гостей на відпочинок, у нас панує мир і злагода, живуть відкриті щирі люди, тому варто їхати саме до нашого міста, до нашого моря за чудовими літніми враженнями!

Вікторія Золотаревська. Фото Т. Підгородецької.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення