Ласкаво просимо до шевченківської арт-студії!

Арт-студія 32014 рік позначився 200-літнім ювілеєм від дня народження вірного сина України, Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. До святкування цієї події у Скадовському районі підійшли дуже відповідально та креативно. Так, 16 січня у районній бібліотеці для дорослих відбулося урочисте відкриття постійно діючої арт-студії талановитих дітей «Світоч української нації». Цей осередок творчості активно пропагуватиме саме ті цінності, які ніс у своєму мистецтві Великий Кобзар.

Ініціатором створення арт-студії виступив відділ освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації. Під час урочистого відкриття було представлено більше 60 робіт школярів навчальних закладів району віком від 6 до 17 років, виконаних чорними та кольоровими олівцями, фарбами та фломастерами, за допомогою різних технік та стилів. Більшість картин є ілюстраціями найвідоміших творів Тараса Шевченка. Юні екскурсоводи презентували кожну дитячу роботу, підготовлену в рамках відкриття арт-студії.

Арт-студія 2Першим з цією подією привітав учнів та вчителів загальноосвітніх закладів заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Розумний. Анатолій Григорович побажав усім учасникам заходу натхнення, творчих перемог та духовного розвитку разом з величним словом Кобзаря: «Частіше звертайтеся до духовних джерел Кобзаревої поезії. Адже у ній – справжня істина нашого народу».

Протягом усієї зустрічі панувала тепла щира атмосфера. Під час презентації художнього мистецтва мелодійно лунали вірші та пісні Великого поета. А наостанок керівники гуртків Центру дитячої та юнацької творчості разом зі своїми вихованцями провели захоплюючі майстер-класи з техніки вишивки, розпису домашнього посуду та художнього мистецтва. Тож маленькі майстри радо продемонстрували свої вміння та навички, а всі бажаючі змогли ще глибше відчути атмосферу шевченківської епохи.

 Христина Маркушева. Фото автора та Олександра Білого.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення