Лазурняни вшанували ветеранів

У ці сонячні дні усім нам тривожно від політичних подій, однак 9 Травня завжди було, є і буде Днем Перемоги, коли ми згадуємо односельців, дідів і прадідів, котрі відвоювали мир на землі. Вони воювали не за те, щоб їхні нащадки розпалювали нову війну. Скажу віршованими рядками:

«Не знаю, хто нас хоче роз’єднати,
Кому це вигідно, щоб різав брата брат.
Єднаймося, ніхто не може нас здолати,
Єднаймося, бо Україна в нас одна
!».

photoshop_78Святкового травневого дня лазурненські школярі та мешканці селища, незважаючи на похмуру погоду, прийшли до Будинку культури, щоб покласти квіти до обеліска і низько вклонитися героям, які відстояли мир. На початку мітингу вчителька Т.І.Токарик привітала ветеранів та учасників війни. Вони урочисто пройшли живим коридором, утвореним учнями. Усім вручали квіти. Тим часом колона автівок під керівництвом депутата О.Демчука поїхала на цвинтар, щоб покласти вінки та квіти до могили Невідомого солдата.

Зі святом лазурнян поздоровили в.о. селищного голови Р.Коваленко та директор школи І.Г.Шумаріна. Оплесками привітали ветеранів, котрі пройшли війну від першого до останнього дня – П.В.Данилову та М.В.Каратник. Наймолодші учасники, вихованці дитсадка «Сонечко», читали вірші, а потім так проникливо заспівали пісню «Перемога», що багато гостей свята просльозилися…

Три години ішов концерт, іноді починався дощ, проте люди не розходилися. Дякуючи народним талантам і директору Будинку культури В.Демчук, концерт був змістовним і пройшов дуже піднесено. Виступили народні колективи, діти і дорослі, танцювальний колектив, солісти О.Ходос, Т.Тихонча (медсестра), Н.Романова, О.Савенко, В.Дегтярьова та інші. Усіх ветеранів, учасників війни, воїнів-афганців та покоління дітей війни запросили до щедрого святкового столу. А всіх присутніх пригощали солдатською кашею та морозивом.

Ввечері там же було організовано ходу з факелами, під звуки пісні «Журавлі» старшо-класники пронесли книгу Пам’яті, а вчителька В.Сухіна прочитала «Реквієм». Завершилося свято феєрверком. А нам, ветеранам, хочеться гаряче подякувати в.о. селищного голови Р.Коваленку, депутатам О.Демчуку та К.Трифонову, керівнику Будинку культури В.Демчук, вчителю Т.Токарик, працівнику соцзабезпечення Н.Романовій, артистам, школярам за таке свято!

З кожним роком наших ветеранів стає менше, їм уже за вісімдесят… Та для нас вони молоді, бо молодість у них забрала війна. Вони подарували нам мир, і дай Боже, щоб про війну нагадував лише обеліск.

Н.Москалюк, голова ради ветеранів,
смт Лазурне.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення