Лікарі врятували новонароджених!

Роддом_сайтВранці 26 квітня до пологового відділення центральної районної лікарні майже одночасно поступили дві важкі пацієнтки. Як розповів завідуючий відділенням Олександр Гуменюк, обидві жінки на великому терміні вагітності мали масивну кровотечу та інші ознаки ускладнень, що загрожували життю діточок. А тому своєчасна допомога рахувалася не хвилинами, а секундами.

– В обох випадках врятувати дітей можна було завдяки кесаревому розтину. Тому ми негайно викликали анестезіологів, розгорнули операційну і почали діяти, – каже Олександр Никифорович. –О 8.15 ранку в багатодітної матусі Ольги Вискварко (село Лиманське) з’явився на світ хлопчик вагою 2 кг 600 г – шоста дитина в родині. А об 11.05 в мешканки села Володимирівка Оксани Рудницької народилася дівчинка вагою 2 кг 340 г – ці пологи були передчасними, на 35-му тижні вагітності, але сьогодні вже можна з упевненістю сказати, що тодішні труднощі матусі та її донечки лишилися позаду.

Автор цих рядків мала змогу поспілкуватися з породіллями – почуваються вони нормально, набираються сил і їхні малюки. Мамочки висловили вдячність медикам за оперативно надану допомогу, високий професіоналізм та звичайну людську чуйність і підтримку. Оперували породіль завідуючий пологовим відділенням Олександр Гуменюк та лікар акушер-гінеколог Ірина Сокольченко. Анестезіологи – Валерій Галич та Вікторія Грищук. Усього колектив пологового відділення складає 26 чоловік. Усі ці люди працюють щоденно, цілодобово для того, щоб на світ з’являлися здорові громадяни Скадовського району.

Тетяна Підгородецька. Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення