«Мамо, світ не без добрих людей!»

конверт_сайтЧас від часу беру до рук газету «Чорноморець» від 9 жовтня 2013 року і читаю статтю «Останні ластівки строкової служби». Це наших дітей Скадовщина проводжала до Збройних сил України. Розлетілися ці «ластівки» в різні куточки України, щоб мужньо боронити український народ та рідну державу.
Важкою є служба наших синів під час воєнно-політичної обстановки навколо України. Нелегкі часи переживає наша родина. Але незважаючи на тягарі життя, ми хочемо висловити вдячність усім, хто підтримує нашу дитину під час служби як морально, так і матеріально. Це лазурняни Ігор Смолінський, Анатолій Дроздов, куми, сусіди, друзі, знайомі. Коли військова частина тимчасово перебувала в Києві, наша землячка із селища Лазурне Олена Вікторівна Лук’янчук, яка зараз мешкає у столиці, відшукала Сергія, а після зустрічі пригостила військовослужбовців.

В Інтернет-просторі проявляють увагу друзі, знайомі, а серед них і депутат Лазурненської селищної ради Костянтин Олександрович Трифонов. Скільки радості було у сина від телефонного дзвінка Валерія Єфремова – водія маршрутного таксі, яким син п’ять років діставався на навчання!
Не забули про наших героїв і під час святкування 23-ї річниці Незалежності України. Лазурненська селищна рада передала Сергію Подяку та 200 гривень, громадою селища було передано 380 гривень.

А нещодавно, на КПП частини, син несподівано зустрівся з односельцями. Залишивши свої справи, люди знайшли час відвідати та підтримати нашу дитину. Це були Володимир Марчук, Федір Горун і Петро Кузнєцов зі своїми дружинами. Під час телефонної розмови сказав: «Мамо, світ не без добрих людей!». Він також передав слова вдячності небайдужим до нього людям.

Від батьків вам, добрі люди, щирий, низький материнський уклін! Дай Боже усім миру та спокою!

Сім’я Бєлік,
смт Лазурне.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення