Маша та її мама – із вдячністю до скадовчан

У ці новорічно-різдвяні дні до редакції «Чорноморця» з Києва зателефонувала Ніна Федорівна Кравченко, аби через газету подякувати усім жителям нашого міста і району, які підтримують її 10-річну доньку Машу у боротьбі з важким захворюванням.

masha-kravchenko– Усі ці місяці, відколи Маша потрапила до лікарні, ми відчуваємо колосальну підтримку і допомогу. Нашою бідою пройнялися не лише рідні, друзі та знайомі, а й чимало незнайомих скадовчан. Люди телефонують нам, допомагають з коштами на лікування і просто підтримують теплим словом. Дуже вам вдячні за небайдужість і доброту ваших сердець, – говорить Ніна Федорівна. – За цей час Маша вже пройшла три курси хіміотерапії і розпочала четвертий. Тільки по завершенню всього цього буде проведено МРТ, і ми розумітимемо, що робити далі.

Нагадаємо, 10-річна Маша Кравченко бореться з важкою хворобою, останні кілька місяців вона перебуває в Інституті раку. У лікарняних стінах дівчинка разом з мамою зустріла Новий рік.

– У ці дні всі ми віримо у дива, загадуємо бажання і шлемо найтепліші привітання один одному. Ми з Машею у цей казковий час поздоровляємо усіх скадовчан та жителів нашого краю з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим! Бажаємо усім щастя, добробуту, а головне – міцного здоров’я! Щиро дякуємо вам, дорогі наші, за турботу, тепло і підтримку! Повірте, усе це нам додає сил і віри, що все буде добре! Зі святом! – сказала наостанок нашої розмови Ніна Кравченко.

Записала Тетяна ПІДГОРОДЕЦЬКА.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення