Ми – сильні і незламні!

3_сайт4_сайтЗолотими буквами тисячі героїв пишуть сьогодні нову історію України. Вони роблять це власними силами, ціною здоров’я і життя. Цьогорічні революційні події в Україні, мільйонний Майдан і велика кількість людських жертв у неоголошеній війні ввійдуть у світову історію як зразок мужньої боротьби і дорогої ціни за українську свободу і демократію.

Скадовський майдан та його учасники не залишилися непоміченими у героїчній боротьбі за Україну. Рівно рік тому голоси скадовчан влилися у гнівний океан вимог негайних змін у державі. Тоді на перший мітинг непокори на центральній площі міста ледь зібралося з десяток чоловік. Минуло кілька тижнів – і цей приклад мужності підхопили сотні мешканців нашої громади.

Та ось минув рік. За цей час Скадовський майдан об’єднав людей активної життєвої позиції і став важливою ланкою реального народовладдя. Для скадовчан уже стало звичним бачити щонеділі на головній площі міста національні прапори України, чути державний гімн, що виконується учасниками мітингів, говорити вголос й абсолютно відверто про реалії і проблеми сьогодення.

0_сайт3 грудня, за участі великої кількості мешканців міста і району, на площі відзначили річницю майдану. Проводив мітинг Володимир Куріков, лідер організації «Самооборона». Також виступили Юрій Бобилєв – голова районної державної адміністрації, який був на Скадовському майдані з перших днів, члени Ради майдану – Олександр Горяїнов, Олена Панькова, Юлій Павловський, Наталія Зикова та інші активісти. У всіх присутніх був особливо піднесений настрій. Після відправлення урочистого молебну до мікрофона по черзі підходили усі бажаючі. Кожен висловлював думку про те, з якими настроями сьогодні живе український народ. Особливо гарячими оплесками нагородили присутні бійців батальйону «Збруч», який боронить територію Скадовщини, та волонтерів, котрі підтримують українських воїнів, біженців і тих, хто й досі залишається у біді на Сході України.

1_сайтПід час мітингу тривала волонтерська акція – учасники складали коробки з домашньою здобою, печивом та цукерками для наших бійців. Більша частина цього солодкого вантажу поїде на передову… Адже нашим солдатам так не вистачає відчуття родинного затишку, аромату рідного дому. Частину зібраних солодощів волонтери вирішили передати бійцям батальйону «Збруч» до святкового столу на день Збройних Сил України. Одночасно всі учасники мітингу робили грошові пожертвування для придбання пального, яке необхідне для поїздки у зону бойових дій.

На майдан цього дня прийшло чимало медиків, щоб висловити протест проти звільнення з посади головного лікаря центральної районної лікарні Віктора Турика. Вони звернулися до Ради майдану з проханням стати на захист їхнього керівника.
Сьогодні, коли настав важкий період в історії нашої рідної країни, українці зрозуміли, що пора єднатися та підтримувати один одного, відкинувши всі розбіжності у поглядах. «Ми – сильні, незламні, щирі, благословенні Богом і разом пройдемо всі незгоди та виборемо світле майбутнє!», – з таким настроєм завершили святковий мітинг скадовчани.

Юрій Бондарєв.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення