Міський голова – в гостях у «Чорноморця»

Колектив «Чорноморця» продовжує приймати вітання з нагоди професійного свята журналістів. Справжньою несподіванкою упродовж цього дня стають дзвінки від наших читачів, які телефонують з вітальними словами не лише із міста, а й сіл нашого району. Представники родини «Чорноморця» щиро вітають газету та її працівників зі святом, зичать процвітання рідній «районці» та наснаги і міцного здоров’я людям, які її творять.

1

Приємним сюрпризом для колективу стало вітання мера міста Скадовська Олександра Яковлєва. Завітавши до редакції, міський голова слушно підмітив, що районна газета «Чорноморець» усього за кілька кроків від самостійної діяльності у рамках реформування. А тому для підприємства сьогодні дуже важливі успіх, наснага та активна діяльність на інформаційному просторі нашого міста і району. Також Олександр Яковлєв побажав «Чорноморцю» вдячних читачів і цікавих тем, а працівникам – задоволення від своєї роботи.

У свою чергу редактор «Чорноморця» Тетяна Підгородецька подякувала міському голові та депутатському корпусу міської ради за взаєморозуміння, підтримку на шляху реформування газети та висловила сподівання на подальшу тісну співпрацю у висвітленні життя нашого міста.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення