Митрополит Макарій – на Скадовській землі

храм_сайтНапрочуд святковою видалася минула неділя для православних християн нашого краю. Храм Святого Апостола Андрія Первозванного, що у Скадовську, відвідав блаженнійший митрополит Макарій – предстоятель Української автокефальної православної церкви.

На Скадовській землі митрополит Макарій побував вперше, і приводом для його візиту стало бажання познайомитися з парафією храму Святого Апостола Андрія Первозванного, настоятелем якого є отець Микола Коршнявий. Багаторічне будівництво цієї духовної обителі майже завершується, і з кожним днем у її стінах збирається все більше віруючих.

Митрополит Макарій не лише очолив вечірню службу у храмі, а й багато спілкувався з парафіянами. У своєму зверненні до людей предстоятель Української автокефальної православної церкви закликав до миру в єдиній і неподільній Україні, побажав любові до ближнього та міцності в сім’ях, що особливо потрібно у цей нелегкий час. Також митрополит Макарій висловив задоволення ходом будівництва храму і подякував усім людям, які доклали зусиль для того, аби церква якнайшвидше розчинила свої двері для всіх, хто шукає дорогу до Бога.храм 2_сайт

До речі, предстоятель Української автокефальної православної церкви є одним з головних ініціаторів створення єдиної Помісної Української Православної Церкви (об’єднання УПЦ КП і УАПЦ). Об’єднавчий Собор має відбутися вже у вересні цього року. «Мусимо об’єднуватись, бо це потрібно народу. Головне – треба молитись і покладатись на Божу волю, а Господь цією справою мудро розпорядить», – сказав митрополит в інтерв’ю релігійному Інтернет-ресурсу «Духовна велич Львова» напередодні відвідування Скадовщини. А під час перебування у нашому місті предстоятель УАПЦ також поділився власним переконанням, що Помісна Церква ще більше згуртує український народ. Саме цим сподіванням була пройнята проповідь митрополита під час служби у храмі Святого Апостола Андрія Первозванного.

Тетяна Підгородецька.
Фото Олега Лиховида.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення