Молодь – ЗА здоровий спосіб життя і ПРОТИ паління

21 листопада у всьому світі відзначали Міжнародний день відмови від паління. З цієї нагоди Скадовська районна бібліотека для дорослих організувала вуличну акцію «Шкідливі звички не для нас». Цього дня на площі перед районним будинком культури зібралася молодь міста, щоб заявити: вона обирає здоров’я та щасливе майбутнє, в якому немає місця шкідливим звичкам і, зокрема, палінню.

акція_1Учні місцевих шкіл підготували плакати із гаслами на підтримку здорового способу життя. Головна думка заходу: самоствердитися можна багатьма іншими шляхами, а не з допомогою паління, алкоголю та наркотиків. Варто лише вдуматися у цифри: за статистикою кожні 6 секунд на планеті від тютюнопаління помирає людина. Щороку це в середньому 5 млн осіб, в тому числі і від пасивного паління. Нікотин викликає стійку залежність.

Провідний спеціаліст відділу соціальної роботи Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олександр Дібров закликав місцеву молодь не підставляти себе під удар згубних звичок, а краще займатися спортом: «Дозвольте собі таку розкіш – жити здоровими у здоровому суспільстві і дихати свіжим повітрям». Також до молоді звернулися представники гуртка «Мій світ і я» ЦДЮТ (керівник А.І.Кухарчук).

Християнський хореографічний колектив «Flame of God» підготував глядачам танцювальну композицію, наприкінці якої учасниці вишикувалися в один ряд, спинами до публіки, а на футболках великими літерами утворився напис «Я не палю!». Приємно, що підростаюче покоління свідоме свого здоров’я і не бажає розмінювати власне життя на безглузді вчинки та звички.

А ще для дітей провели вікторину з питаннями про шкідливу дію тютюну на організм людини, роздали пізнавальні буклети, якими можна поділитися з товаришами. Тим, хто палить, запропонували чудову альтернативу цигарці: усі бажаючі могли вже з цієї зустрічі розпрощатися з палінням та обміняти цигарки на цукерки.

Ну а фіналом стало спалення символічної цигарки, як підтвердження тому, що скадовська молодь говорить шкідливим звичкам тверде «Ні!». Організатори заходу певні: якщо хоч один зі школярів після цієї зустрічі прийняв тверде рішення не палити, то акція була недаремною!

Олександра Воротинцева. Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення