На Скадовщині легалізовано майже 1300 робочих місць

legalizaciya_sajtНещодавно відбулася зустріч начальника Скадовського відділення Херсонської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області Катерини Суліменко з представниками бізнес-спільноти Скадовщини. На заході обговорювалося питання дотримання законодавства про оплату праці.

Розпочинаючи зустріч, Катерина Суліменко зазначила: «Усім відомі недоліки отримання заробітної плати «в конвертах», та все ж деякі люди свідомо погоджуються працювати саме на таких умовах. Згодом, зокрема, коли знадобиться довідка про доходи для оформлення пенсії чи субсидії, такий «нелегал» усвідомлює, що, працюючи неофіційно, обкрадав не лише державу, а й себе особисто. Але минулого не повернеш, тому важливо завчасно дбати про майбутнє і належним чином оформлювати трудові відносини».

З цим твердженням погоджується переважна більшість скадовських роботодавців. Разом з тим, копітка робота податківців щодо легалізації доходів триває. Так, у ході зустрічі було зазначено, що з початку року за результатами обстеження 327 об’єктів легалізовано працю 1294 осіб. Від узаконення трудових відносин бюджет додатково отримав понад 452 тис. грн податку на доходи та 572 тис. грн єдиного внеску.

Наприкінці заходу Катерина Суліменко наголосила на неприпустимості порушень трудового законодавства та нагадала присутнім про відповідальність посадових осіб у разі виявлення таких порущень.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення