На Скадовщині вишили рушник довжиною 48 метрів!

Рушник_сайтЯк відомо, 30 березня виповнюється 70 років з дня утворення Херсонської області. Святкування, можна сказати, вже розпочалося. Адже з цієї нагоди на Херсонщині ось вже кілька місяців відбувається ціла низка святкових заходів, кожен з яких пройнятий щирим патріотизмом, почуттям шани і любові до рідної землі.

Так, за ініціативи обласної державної адміністрації з листопада 2013 по січень 2014 року у навчальних закладах області проходила творча акція «Рушник Херсонщини». Кожен, хто вміло володіє голкою та ниткою, вишивав рушники.

Тільки у Скадовському районі в акції взяли участь всі школи та садочки. До роботи було залучено дітей, батьків, вчителів та місцевих майстринь. Усі разом вони вишили рушник довжиною аж у 48 метрів!

Далі це вишите диво  переда-дуть до Херсона, у Департамент освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації. Тут до нашого витвору буде приєднано вишиванки з усієї області. Якою буде остаточна довжина цієї ручної роботи – дізнаємося незабаром. Але вже сьогодні очевидно – Херсонська область створить найбільший вишитий рушник в Україні!

Христина Маркушева.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення