Наче у дружній родині

газовое_сайтЩороку, в очікуванні Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості колектив Скадовської філії публічного акціонерного товариства «Херсонгаз» підсумовує свою роботу за рік. Природний газ у нашому районі давно став важливою складовою життя, він увійшов у виробництво і побут наших земляків, приніс нам тепло, комфорт і затишок. Працівники газового господарства з особливою увагою та турботою ставляться до забезпечення гарантованих прав споживачів газу, особливо в селах району. Загалом у районі вони обслуговують понад 11 тисяч абонентів.

У Скадовській філії публічного акціонерного товариства «Херсонгаз» нині працює 120 спеціалістів високої кваліфікації. Завдяки їх роботі протягом станніх п’яти років блакитне паливо прийшло у домівки мешканців сіл Малоолександрівка, газовое 2_сайтГостроподолянське, Петрівка, Приморське, Михайлівка, Комсомольське та Комунарівка. А нинішній рік запам’ятається хліборобам із села Хатки – вони теж стали споживачами природного газу. На урочистому святковому вечері газівників тепло привітали керівник апарату Скадовської райдержадміністрації Олександр Чуприненко, голова районної ради Олег Старенький та міський голова Олександр Гавриш. Вони нагородили кращих працівників філії почесними грамотами.

З особливими словами вдячності звернувся до колег керівник колективу Анатолій Керекелиця. Він урочисто відзначив кращих слюсарів, операторів, монтерів і контролерів. Не забули у святкому залі і про ветеранів праці газового господарства – кожному вручили квіти.
Привітали газівників музичними дарунками і творчі колективи районного будинку культури: вокальний ансамбль «Берегиня», солістки-вокалістки народного аматорського колективу вокальної естрадної студії «Всі разом» Дарина Топоркова та Валерія Пукас, співачки Анастасія Береснева, Людмила Шевченко та Катерина Судіна.
Задушевно і тепло пройшов цей вечір-зустріч, наче у великій дружній родині. Саме так газівники нашого району і працюють, і святкують!

Вікторія ЗОЛОТАРЕВСЬКА.
Фото прес-центру міської ради.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення