Нагодуємо всіх попри морози!

Базар_сайтБагато скадовчан щодня відвідують міський ринок. Тут завжди можна отоваритися свіжими овочами, картоплею, купити теплу шапку чи просто зустріти старих знайомих та обмінятися з ними останніми чутками. Проте, надзвичайні погодні умови дуже ускладнили роботу ринку.

Директор ДП «Скадовський кооперативний ринок» Скадовського РСТ Анатолій Хамідович Ібрагімов повідомив: «У четвер, 30 січня, на ринку було заповнено 4 відсотки торговельних місць, у п’ятницю – на піввідсотка більше. У суботу ринок дещо пожвавився – 22 відсотки. Але, порівнюючи з минулою суботою, активність споживачів скоротилася більш ніж вдвічі. І тільки у неділю показники роботи ринку перевищили середньозимові – 37 відсотків».

Найсильніше негода вдарила по плодово-овочевій групі. Як кажуть продавці, за незначних морозів ящики з продукцією можна вкрити теплою ковдрою – тоді за кілька годин ніжним фруктам нічого не загрожує. Але за морозу нижче –10 градусів торгувати взагалі не можна. У ці дні на повну працювали лише ті, хто знаходиться у приміщенні: м’ясний та молочний павільйони, бутики із взуттям та одягом. Чимало підприємців були вимушені піти на незаплановані «канікули».

У вівторок, 5 лютого, новий «ринковий» тиждень почався досить оптимістично: вітер вщух, стовпчик термометра поповз вгору. З покращенням кліматичних умов зросла і ділова активність: кількість працюючих торговельних точок відразу сягнула 48 відсотків. Базар запрацював. Це відразу вплинуло на піднесення зального настрою: дівчата за прилавками  були привітними, з посмішкою зустрічали покупця, не забуваючи про те, що гріє не тільки тепла шуба, а й добре слово!

Олександр Білий. Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення