Нам спокій тільки сниться

А може, й не сниться зовсім… Адже кожен, хто перейшов межу між активним трудовим життям і тим, що зветься пенсійним віком, відчуває одразу якийсь ніби вакуум: хочеться діяти, бути комусь потрібним, з кимось спілкуватися.

Тож люди, котрі все життя були пов’язані зі спортом, славили своїми спортивними досягненнями Скадовський край, ставши пенсіонерами, не хочуть розривати зв’язки з товаришами, спортом, змаганнями, з тим, що було змістом їхнього життя. Ось і вирішили вони разом зі своїми вболівальниками об’єднатись у міську організацію ветеранів спорту.

Очолив цю організацію Борис Михайлович Руденко, який багато років був директором навчально-спортивної бази «Колос». Борис Михайлович обізнаний зі спортивним життям району, як кажуть, «зсередини», це дійсно досвідчений керівник. І вибір саме його кандидатури був дуже вдалим.

Ветерани спорту отримали членські квитки з рук голови районної ветеранської організації Людмили Василівни Безердян. Вона й запалила в душах цих людей вогник бажання бути знову разом, стати частиною численної організації ветеранів міста і району.

Кожен представник новоствореної організації, а таких поки що 48, дуже сподівається, що завжди зможе отримати запрошення на спортивні змагання в якості вболівальника. Тож усі будуть раді пропозиції попрацювати на благо спорту, а головне – буди причетними до спортивного життя Скадовщини навіть у поважному віці.

Бажаючих приєднатися до міської організації ветеранів спорту просимо звертатися до осередку районної ветеранської організації. Контактна особа – Людмила Василівна Безердян, тел.: 5-44-91.

Надія ЗОЛОТУХІНА,
керівник прес-центру районної ради ветеранів.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення