Наш герой!

Саме так в один голос заявили мешканці будинку №92, що по вулиці Карла Маркса у Скадовську, співробітнику міліції і, за щасливим збігом, своєму сусіду Олександру Андрушко.
Наш геройПротягом двох тижнів ці люди потерпали від любителів легкої наживи, які внадилися до їхніх підвалів та «по-хазяйськи» підбирали все те, що «погано лежить». А почалася ця історія тоді, коли злодії рано-вранці зламали двері підвалів та прихопили металобрухт й усіляке господарське начиння. Виявивши пропажу, обурені мешканці викликали слідчо-оперативну групу, яка і зафіксувала те, що трапилося.
За чотири дні неприємний інцидент повторився. Тепер, вже під покривом ночі, злодюги залізли у підвали двох під’їздів будинку й «розжилися» на добротні інструменти жителів, які нещодавно робили ремонт. Забрали й інші металеві речі й не погребували навіть картоплею, дбайливо заготовленою городянами на зиму. Налякала крадіїв жінка, яка почула гуркіт у підвалі і розбудила сусідів. Правоохоронці знову прибули, але крадіям і на цей раз вдалося втекти.
Проте втретє зломщикам вже не пощастило, бо, за іронією долі, їхню нічну «роботу» почув один із мешканців будинку, співробітник міліції Олександр Андрушко. Він і поспішив закрити «домушників» у підвалі та викликав своїх колег. За кілька хвилин працівники міліції були на місці, але злодіїв вдалося схопити не одразу. Вони вміло сховалися у нішах підвалу, але міліціонери продовжили пошуки і таки затримали крадіїв.
Мешканці будинку щиро вдячні за оперативність та професіоналізм співробітникам районного відділу міліції і, зокрема, Олександру Андрушко, бажають успіхів у роботі та всіляких гараздів вдома. Тепер, нарешті, городяни можуть спокійно спати, не хвилюючись за цілісність свого майна. До речі, практично усе вкрадене, навіть картоплю, власникам повернули!
Олена Голубніченко.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення