Наші перші медалі

медаль2_сайтДнями виповнюється 40 років з тієї щасливої події, коли скадовські футболісти здобули справжній успіх у спортивному світі. Вони вибороли перші медалі УРСР у розіграшу республіканського кубку «Золотий колос» серед сільських команд ДСТ «Колос».

Спочатку наші земляки зайняли перше місце у зональному турнірі, який проходив у нашому місті. Фінальні ж змагання відбулись у Нікополі (Дніпропетровська область). Чотири найкращі сільські команди грали там в одне коло.

Тоді скадовчани програли нікопольській команді з рахунком 0:3, а також зіграли внічию з командою Закарпаття. Потім була перемога над командою з Хмельницької області з рахунком 3:1, і таким чином скадовчани завоювали третє місце та були нагороджені бронзовими медалями. Кращим нападником турніру було визнано нашого земляка Г.Рослякова.

У ті далекі роки футбольну честь рідного міста захищали В.Катречко, М.Іваночко, В.Овчаренко, Л.Богачек, В.Шипов, А.Остапов, О.Богачек, В.Сіненко, Г.Росляков, Б.Таранов, Ю.Ястреб, М.Колосовський, Є.Козлов і граючий тренер В.Єфімов. Нині медаль Олександра Богачека, завойована 40 років тому, знаходиться у краєзнавчому музеї нашого міста. Вона нагадує відвідувачам про славне футбольне минуле нашого краю.