Нові яскраві барви для нашого міста

DSC_1015Зелені гілки дерев пронизують сонячні промені…  Пустотливий вітер шелестить свіжим листям, наганяє на морі хвилі. Усе живе довкола радіє теплу, все квітне, росте і буяє. Скадовськ у полоні щедрого літа.

Ось такого погожого дня активісти скадовського Майдану вирішили зробити невелике, але суттєве доповнення у мальовничий навколишній світ і додали йому нових яскравих кольорів.

Вони взяли приклад з патріотів багатьох великих і малих міст України. По телебаченню ледь не щодня показують, як українці розфарбовують у жовто-блакитні кольори дороговкази з назвою рідних міст. Ідея, подана на скадовському Майдані, втілилась у життя швидко. DSC_0995Закупили фарби, озброїлися малярними щітками і на трьох автівках приїхали на межу міста. До роботи приступили з ентузіазмом. На узбіччі один з активістів вітав проїжджі автомобілі помахом національного прапора, водії ж вдячно сигналили у відповідь.

Молоді активістки жваво висапали бур’ян навколо споруди «Скадовск», підмели майданчик, стало по-домашньому затишно. Хлопці тим часом покривали фарбами величезні букви. Минуло небагато часу – і назва нашого міста засяяла свіжо і незвично для водіїв автівок та пасажирів кольорами національного прапора. Пофарбували б і фасадну частину літер, та вона покрита спеціальним світловідбиваючим шаром, необ-хідним для безпечного дорожнього руху.

Задоволені поверталися додому. Тепер і Скадовськ у списку тих міст, де патріотичні почуття мешканці виявляють не словами, а конкретними справами.

Юрій Бондарєв.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення